fbpx

Test Gallupa i coaching mocnych stron

Co to jest test Gallupa – Warszawa?

Instytut Gallupa w Stanach Zjednoczonych opracował po ponad 40 latach badań narzędzie badawcze Clifton Strengths. W Polsce potocznie nazywane Testem Gallupa, który swoje podłoże ma w psychologii pozytywnej. Test ten określa naturalne, wrodzone talenty każdego człowieka. Pokazuje obszary potencjału, w których najłatwiej osiągnąć mistrzostwo. Poznanie swoich talentów daje szansę na zmianę ich w mocne strony, co ułatwia zdobywanie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. 

Jakie są cele testu Gallupa i coachingu mocnych stron?

Spotkanie z coachem mocnych stron jest pomocne z kilku powodów. Po pierwsze, tłumaczenia talentów, które otrzymuje się w raporcie z testu Gallupa, mogą nie być oczywiste. Dopiero spotkanie z profesjonalistą ułatwia dokładne zrozumienie ich znaczenia. Po drugie, coach poprzez odpowiednie zadawanie pytań, ćwiczenia wspierające, pomaga dostrzec działanie talentów w życiu klienta. Pozwala to na zastanowienie się, jak poznane talenty przekuć w mocne strony tak, aby w pełni je wykorzystać. Coaching mocnych stron umożliwia świadome zarządzanie swoimi talentami. 

Dla kogo jest test Gallupa i coaching mocnych stron?

Test Gallupa jest dla każdego człowieka, na różnych etapach życia, w szczególności:

  • dla nastolatków, aby bardziej ukierunkować swoją edukację
  • dla przyszłych studentów, aby świadomie wybrać odpowiedni kierunek studiów
  • dla osób chcących zmienić pracę, szukających odpowiedniej drogi zawodowej
  • dla kobiet po urlopie macierzyńskim, aby ułatwić ponowne wejście na rynek pracy
  • dla każdej osoby, która chce dokładnie poznać własny potencjał, wykorzystać swoje talenty, tak, aby pomagały w osiąganiu stawianych sobie celów. 

Każdy może zdecydować się na wykonanie testu Gallupa i udział w sesji coachingowej. Jest to ważny element wspierający rozwój osobisty, dający wiele satysfakcji i pokazujący obszary, które warto doskonalić. 

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na test Gallupa. Nasi terapeuci są do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.